KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14502051
nr 1450 2051
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 153/310, "Victoria", Kungsträdgården. Bildmått: 28x32, yttermått inklusive ram: 45x49 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:38:55
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg